Rozšířené

Nejlepší webkamery

Počasí ve ski areálu Racibor - Oravský Podzámok

Aktuální počasí ve skiareálu Racibor - Oravský Podzámok a předpověď na další dny. Každý den Vám NaSvah.cz přináší čerstvé informace o počasí na horách.

Aktuální počasí Racibor - Oravský Podzámok

Aktuální sněhové zpravodajství

Min. výška sněhu 0 cm Max. výška sněhu 0 cm Nový sníh 0 cm Počet otevřených vleků0 / 4 Délka otevřených sjezdovek 0 / 2.38 km
Noční lyžování Kvalita sněhu - Poslední sněžení 28.01.2024

Vývoj sněhu za posledních 7 dní - min. výška sněhu

Vývoj sněhu za posledních 7 dní - max. výška sněhu

Skipark Racibor-Oravský Podzámok se nachází na hlavní trase z Dolného Kubína k Oravské přehradě v lokalitě Racibor, nedaleko vyhledávaného turistického cíle Oravský Podzámok v nadmořské výšce mezi 506 až 743 m. Nástupní stanice lanovky se nachází pouhých 100 m od silnice 1. třídy, areál je tedy výborně dostupný. Toto středisko bylo vybudované v roce 2007, v současné době je k dispozici 4 sedačková lanovka s náběhovým pásem s přepravní kapacitou 2000 os./hodinu, která dopravuje návštevníky na 7 km širokých a kvalitně upravených sjezdovek různé obtížnosti, vhodných jak pro začátečníky tak i pokročilé. Nejvíce si zde však užijí především rodiče s dětmi. Je zde dostupný i snowpark, při dostatku přírodního sněhu je možné využít okruhů na běžecké lyžování. Služby: skiservis s půjčovnou lyží, lyžařská škola, bufet, restaurace, ubytování a bezplatné parkoviště.

Přejít na profil střediska Racibor - Oravský Podzámok
Partneři: zdroj dat: www.holidayinfo.cz, (c) Sitour CZ www.yr.no