Rozšířené

Nejlepší webkamery

Počasí ve ski areálu Orava Snow - Oravská Lesná

Aktuální počasí ve skiareálu Orava Snow - Oravská Lesná a předpověď na další dny. Každý den Vám NaSvah.cz přináší čerstvé informace o počasí na horách.

Aktuální počasí Orava Snow - Oravská Lesná

Aktuální sněhové zpravodajství

Min. výška sněhu 0 cm Max. výška sněhu 0 cm Nový sníh 0 cm Počet otevřených vleků0 / 4 Délka otevřených sjezdovek 0 / 2.38 km
Noční lyžování Kvalita sněhu - Poslední sněžení 28.01.2024

Vývoj sněhu za posledních 7 dní - min. výška sněhu

Vývoj sněhu za posledních 7 dní - max. výška sněhu

Lyžařské středisko ORAVA SNOW se nachází v nejchladnější dolině na Slovensku, v Oravskej Lesnej v nadmořské výšce pohybující se okolo 930 m., což je zárukou přírodního sněhu i tehdy, kdy je v jiných regionech již ukončena sezóna. Středisko má vhodnou lokalitu na polsko-slovenských hranicích, daleko však není ani do Čech. Nabízí rodinou a přátelskou atmosféru, kterou nejvíce ocení rodiny s dětmi, zkušenějším lyžařům a snowboardistům, však toto středisko nabízí také dostatek kvalitních sjezdovek a snowpark, který je možno využít. Celková délka sjezdovek je 8,5 km a obsluhují je 2 sedačkové lanovky a 3 vleky s celkovou přepravní kapacitou 5650 os./hodinu. Dále jsou dostupné 2 km běžeckých tratí, dětská školka a hřiště, lyžařská a snowboard škola, půjčovna lyží se skiservisem, ski shop, velkokapacitní restaurace, SNB park, parkovistě s kapacitou 800 míst a ubytování přímo ve středisku ve srubech, chatách či penzionech.

Přejít na profil střediska Orava Snow - Oravská Lesná
Partneři: zdroj dat: www.holidayinfo.cz, (c) Sitour CZ www.yr.no