Rozšířené

Nejlepší webkamery

Počasí ve ski areálu Pavčina Lehota - Žiarce

Aktuální počasí ve skiareálu Pavčina Lehota - Žiarce a předpověď na další dny. Každý den Vám NaSvah.cz přináší čerstvé informace o počasí na horách.

Aktuální počasí Pavčina Lehota - Žiarce

Aktuální sněhové zpravodajství

Min. výška sněhu 0 cm Max. výška sněhu 0 cm Nový sníh 0 cm Počet otevřených vleků0 / 4 Délka otevřených sjezdovek 0 / 2.38 km
Noční lyžování Kvalita sněhu - Poslední sněžení 28.01.2024

Vývoj sněhu za posledních 7 dní - min. výška sněhu

Vývoj sněhu za posledních 7 dní - max. výška sněhu

Lyžařský areál Žiarce se nachází v blízkosti liptovské obce Pavčina Lhota na úpatí Nízkých tater v nadmořské výšce pohybující se mezi 750 až 907 m. Svými svahy orientovanými na sever zajišťuje kvalitní lyžování až do začátku jara s nádhernými výhledy na scenérie Liptovské kotliny, pohoří Západních tater, Roháčů a Chočských vrchů. Areál Žiarce je příměstské středisko, nacházející se cca 8 km od centra města Liprovský Mikuláš s velmi dobrou přístupovou komunikací a bezplatným parkovištěm pro návštěvníky. Je zde k dispozici 6 sjezdovek lehké a středně težké obtížnosti, které obsluhují 4 vleky o celkové přepravní kapacitě 2350 os./hodinu. Tyto sjzedovky doplňuje snowpark, snowtubing a 7 km tras pro běžecké lyžování. Ze služeb je pak k dispozici Lyžařská škola, půjčovna lyžařského vybavení, občerstvení a také je možnost využití pronájmu lyžařského svahu.

Přejít na profil střediska Pavčina Lehota - Žiarce
Partneři: zdroj dat: www.holidayinfo.cz, (c) Sitour CZ www.yr.no