Rozšířené

Nejlepší webkamery

Počasí ve ski areálu Ski Gugel Mlynky

Aktuální počasí ve skiareálu Ski Gugel Mlynky a předpověď na další dny. Každý den Vám NaSvah.cz přináší čerstvé informace o počasí na horách.

Aktuální počasí Ski Gugel Mlynky

Aktuální sněhové zpravodajství

Min. výška sněhu 0 cm Max. výška sněhu 0 cm Nový sníh 0 cm Počet otevřených vleků0 / 4 Délka otevřených sjezdovek 0 / 2.38 km
Noční lyžování Kvalita sněhu - Poslední sněžení 28.01.2024

Vývoj sněhu za posledních 7 dní - min. výška sněhu

Vývoj sněhu za posledních 7 dní - max. výška sněhu

Lyžařské středisko Ski Mlynly Gugel je největší a jedno z nejvýznamnějších středisek v Slovenském ráji na severních svazích Kruhové v nadmořské výšce přesahující 730 m, 36 km od okresního měsra Spišská Nová Ves. Svojí polohou je tato oblast vhodná pro aktivní dovolenou nejen v zimních měsících ale i v létě, jak pro dospělé tak děti. V zimě je oblast rájem sjezdového a běžeckého lyžování. K dispozici jsou 3 vleky s přepravní kapacitou 1650 os./hodinu, které transportují lyžaře na 6 sjezdovek v celkové délce 5 km. Nachází se zde 2 modré, 2 červené a 2 černé sjezdovky. 60% z nich je vybaveno technickým zasněžováním. V místě a v okolí je k dispozici bufet, skiservis s půčovnou lyží, lyžařská škola, sociální zařízení a neplacené parkoviště, nedaleko je také zastávka skibusu. Středisko nabízí také 2 sjezdovky pro freeridery.

Přejít na profil střediska Ski Gugel Mlynky
Partneři: zdroj dat: www.holidayinfo.cz, (c) Sitour CZ www.yr.no