Rozšířené

Nejlepší webkamery

Počasí ve ski areálu Ski Makov

Aktuální počasí ve skiareálu Ski Makov a předpověď na další dny. Každý den Vám NaSvah.cz přináší čerstvé informace o počasí na horách.

Aktuální počasí Ski Makov

Aktuální sněhové zpravodajství

Min. výška sněhu 0 cm Max. výška sněhu 0 cm Nový sníh 0 cm Počet otevřených vleků0 / 4 Délka otevřených sjezdovek 0 / 2.38 km
Noční lyžování Kvalita sněhu - Poslední sněžení 28.01.2024

Vývoj sněhu za posledních 7 dní - min. výška sněhu

Vývoj sněhu za posledních 7 dní - max. výška sněhu

Lyžařské středisko SKI MAKOV se nachízí v obci Makov, na rozhraní pohoří Javorníků a Beskyd, v okrese Čadca, v CHKO Kysuce v nadmořské výšce mezi 660 - 948 m. Středisko je vhodné především pro rodiny s dětmi a to díky svým širokým svahům, které umožňují bezpečné lyžování. Sjezdovky v celkové délce 6500 m májí lehkou a středně težkou úroveň, jsou pravidelně upravované a zasněžované na 3 km své délky, a je zde možné využít večeního lyžování na 1200 m dlouhé sjezdovce. Na tyto svahy návštěvníky přepravují 4 vleky s celkovou přepravní kapacitou 2850 os./hodinu. Ze služeb je k dispozici skibar, více typů rychlého občerstvení, dětský skifun park, nový snowpark, půjčovna lyží se skiservisem, lyžařská škola a školka a bezplatné parkoviště s kapacitou 260 míst přímo u spodní stanice vleku. Pro běžecké lyžování je k dispozici Beskydsko – Javornícká lyžařská běžecká magistrála, která je strojově upravována.

Přejít na profil střediska Ski Makov
Partneři: zdroj dat: www.holidayinfo.cz, (c) Sitour CZ www.yr.no