Rozšířené

Nejlepší webkamery

Počasí ve ski areálu Ski Telgárt

Aktuální počasí ve skiareálu Ski Telgárt a předpověď na další dny. Každý den Vám NaSvah.cz přináší čerstvé informace o počasí na horách.

Aktuální počasí Ski Telgárt

Aktuální sněhové zpravodajství

Min. výška sněhu 0 cm Max. výška sněhu 0 cm Nový sníh 0 cm Počet otevřených vleků0 / 4 Délka otevřených sjezdovek 0 / 2.38 km
Noční lyžování Kvalita sněhu - Poslední sněžení 28.01.2024

Vývoj sněhu za posledních 7 dní - min. výška sněhu

Vývoj sněhu za posledních 7 dní - max. výška sněhu

Lyžařské středisko Telgárt se nachází v nadmořské výšce pohybující se mezí 980 až 1320 m na rozhraní 3 národních parků (Nízké Tatry, Muránská planina a Slovenský Ráj) a dělí se na 2 části: Tresník a Stodolisko. V těchto areálech se nacházejí sjezdovky (z 55% technicky zasněžované) všech obtížností, jsou tedy vhodné jak pro začátečníky tak i zkušené lyžaře, dohromady měří 6,5 km.Na tyto sjezdovky návštevníky přepravuje 7 vleků o celkové přepravní kapacitě 3835 os./hodinu. V případě dostatku přírodního sněhu je možné využít upravených tras pro běžecké lyžování. Služby: Skiservis s půjčovnou a úschovnou lyží a lyžačského vybavení, půjčovna skútrů, lažařská škola, restaurace, ledový bar, ubytování apartmínech a hotelích a bezplatné parkoviště.

Přejít na profil střediska Ski Telgárt
Partneři: zdroj dat: www.holidayinfo.cz, (c) Sitour CZ www.yr.no