Rozšířené

Nejlepší webkamery

Počasí ve ski areálu Strachan Ski Centrum-Ždiar

Aktuální počasí ve skiareálu Strachan Ski Centrum-Ždiar a předpověď na další dny. Každý den Vám NaSvah.cz přináší čerstvé informace o počasí na horách.

Aktuální počasí Strachan Ski Centrum-Ždiar

Aktuální sněhové zpravodajství

Min. výška sněhu 0 cm Max. výška sněhu 0 cm Nový sníh 0 cm Počet otevřených vleků0 / 4 Délka otevřených sjezdovek 0 / 2.38 km
Noční lyžování Kvalita sněhu - Poslední sněžení 28.01.2024

Vývoj sněhu za posledních 7 dní - min. výška sněhu

Vývoj sněhu za posledních 7 dní - max. výška sněhu

Lyžařské středisko STRACHAN SKI CENTRUM se nachází v samém centru pohoří Spišské Magury a Belianskáých Tater v nadmořské výšce pohybující se mezi 965 až 1116 m. Na denně upravovaném a zasněžovaném svahu lehké až středně těžké obtížnosti je nabízeno kvalitní lyžování ve dne i při večerním lyžování, návštěvníci jsou přepravování jednou sedačkovou lanovkou o přepravní kapacitě 2400 os./hod. Svah je vhodný pro rodiny z dětmi a začátečníky, více pokročilý mohou využít například místní SKICROSS trať. Pro děti a méně zdatné je přípraven cvičný svah, kde jsou k dispozici instruktoři lyžařské školy. Středisko nabízí i 18 km bežeckých tratí pro milovníky běžeckého lyžování. Ze služeb je k dispozici půjčovna lyží a snowboardů, 2 bufety, restaurace a bezplatné parkoviště.

Přejít na profil střediska Strachan Ski Centrum-Ždiar
Partneři: zdroj dat: www.holidayinfo.cz, (c) Sitour CZ www.yr.no