Rozšířené

Nejlepší webkamery

Počasí ve ski areálu Tále

Aktuální počasí ve skiareálu Tále a předpověď na další dny. Každý den Vám NaSvah.cz přináší čerstvé informace o počasí na horách.

Aktuální počasí Tále

Aktuální sněhové zpravodajství

Min. výška sněhu 0 cm Max. výška sněhu 0 cm Nový sníh 0 cm Počet otevřených vleků0 / 4 Délka otevřených sjezdovek 0 / 2.38 km
Noční lyžování Kvalita sněhu - Poslední sněžení 28.01.2024

Vývoj sněhu za posledních 7 dní - min. výška sněhu

Vývoj sněhu za posledních 7 dní - max. výška sněhu

Lyžařské středisko Tále se nachází v nádherném prostředí Nízkých Tater v nadmořské výšce pohybující se mezi 650 až 870 m se svahy orientovanými na sever a severovýchod. Sjezdovky (5 o celkové délce 2,5 km) v areálu jsou homologované mezinárodní certifikací pro závody FIS a mají lehkou, středně težkou a částečně i těžkou obtížnost. Na své si tak přijdou jak rodiny s dětmi (a to díky dalším atrakcím pro děti), tak i zkušenější lyžaři. Na sjezdovky jsou návštěvníci přepravováni 6 vleky s celkovou přepravní kapacitou 4110 os./hodinu. Dále je pro návštěvníky k dispozici lyžařská škola a školka, dětské vleky, dětský koutek s průlezkami, dětské kino a babysitting, půjčovna lyží se skiservisem, bufet, restaurace, snowtubingová dráha, okruh pro běžecké lyžování situovaný na golfové hřiště a bezplatné regulované parkoviště.

Přejít na profil střediska Tále
Partneři: zdroj dat: www.holidayinfo.cz, (c) Sitour CZ www.yr.no