Najděte si lyžařské středisko pro svou zimní dovolenou
Rozšířené
Přidat recenzi
Pro přidání recenze musíte být přihlášeni
Ski areál
Flachau/​Wagrain/​Alpendorf
Fotogalerie

Ski areál
Flachau/​Wagrain/​Alpendorf

3 °C -3 °C
Sníh: 105 cm V provozu: Otevřeno: - 1. den: 50 EUR
8.5 /10

Popis střediska

Flachau
Lyžařský areál Ski Amadé Flachau je lyžařská oblast v Rakousku uprostřed Ski Amadé . Speciální lyžařské atrakce: osvětlená lanovka . Inovativní technologie a nejnovější lyžařské vleky s celkem 150 hektarů povrchu svahu, s širokými dobře upravenýmy sjezdovekami a rozmanité sjezdovky pro…

Flachau
Lyžařský areál Ski Amadé Flachau je lyžařská oblast v Rakousku uprostřed Ski Amadé . Speciální lyžařské atrakce: osvětlená lanovka . Inovativní technologie a nejnovější lyžařské vleky s celkem 150 hektarů povrchu svahu, s širokými dobře upravenýmy sjezdovekami a rozmanité sjezdovky pro uživatele všech dovednostních úrovní. Stejně jako absolutní sněhová jistota díky nejmodernější zasněžovací technice.

Wagrain
Legendární dobře upravené lyžařské středisko Wagrain, o dvou "legendárních" lyžařských horách. Výkonné lanovky –"non - stop na vrchol"Povolit. Nově zdarma možnost bezdrátového připojení LAN v Wagrainer ski v celé oblasti . Takže "legendární dobré" lyžařské zážitky mohou být sdíleny bez zpoždění.

Alpendorf
Alpendorf leží asi 55 km jižně od festivalového města Salzburg a je hlavním městem této oblasti. Místo dovolených, které je bohaté na tradice, si rovněž vytvořilo v této oblasti skvělé jméno jako důležité nákupní centrum. Centru vládne mohutná, z dálky viditelná katedrála Pongauer Dom.

Přímo z centra vedou „kohoutkové vleky" na na tradice bohatou horu Lyžařskou horu (1.200 Meter) Svatého Jana. Tato sice malá "domácí lyžařská oblast" je vřele doporučitelnou alternativou pro obrovské Ski amadé pro rodiny, jejichž prvním výstup je v Alpendorfu. Alpendorf leží asi tři kilometry od centra a je rozsáhlým a samostatný prázdninovým ostrovem. Tato část města s velmi rozvinutou gastronomií je podstatně odlišná od ostatního obrazu města. Odsud vedou nejmodernější kabinové a sedačkové lanovky přímo do největší lyžařské oblasti Rakouska.

Zobrazit celý popis střediska

Aktuální sněhové zpravodajsví

Sníh v údolí 45 cm Sníh na vrcholu 105 cm Kvalita sněhu nový sníh Poslední sněžení 24.02.2017 Nový sníh
Počet otevřených vleků 43/43 Délka otevřených sjezdovek 115.00 / 115.00km Noční lyžování otevřeno Fun park otevřeno
VÝVOJ SNĚHU ZA POSLEDNÍ TÝDEN

Ceník skipasů

Dospělý Dítě
1. den 50 EUR 25 EUR

Více

Počasí na další dny

Neděle Pondělí Úterý
9 °C 11 °C 6 °C
-3 °C -4 °C -2 °C
Srážky: Srážky: Srážky:
0.0 mm 0.0 mm 7.8 mm
Detailní počasí
Zelené
Modré
Červené
Černé
Běžecké tratě
3km
81km
4km

Služby střediska

restaurace půjčovna lyží lyžařská škola zasněžování servis lyží noční lyžování snowpark skibus občerstvení dětský koutek parkování

Všeobecné informace

  • Počet vleků 43/43
  • Nadmořská výška 740 - 1980 m
  • Začátek sezóny -
  • Konec sezóny -
  • Lyžařské středisko Otevřeno

Recenze střediska

Přidat recenzi
Pro přidání recenze musíte být přihlášeni
WEBKAMERY
STŘEDISKO NA MAPĚ
Partneři: zdroj dat: www.holidayinfo.cz, (c) Sitour CZ www.yr.no www.skiresort.info