Rozšířené
Ski areál
Sonnenkopf – Klösterle

Ski areál
Sonnenkopf – Klösterle

Sníh: - Nový: - Vleky: - Noční lyžování: Není známo

Popis střediska

Každá velká oblast mívá nenápadné zákoutí, které někdy bývá i nejmilejším překvapením – v případě Arlbergu je jím horský kotel na Sonnekopfu nad údolím Klostertal, kde si náročnější lyžař vystačí nejen na celý den, o freeridovém „nášupu“ ani nemluvě.
Nádherné svahy v lyžařském středisku Sonnenkopf vždy vřele přivítají pro všechny fanoušky zimních sportů, kteří mohou očekávat nejmodernější zařízení a širokou škálu upravovených sjezdovek. Lyžařské králíčci, začátečníky nebo odborníci,každý tu najde své - Široký výběr sjezdovek na Sonnenkopf znamená, že je tu něco pro každého. Sonnenkopf je také považován za skutečný tajný tip od freeriderů, který vám nyní odtajníme. Ve středisku je Snowman Land to znamená, že vaše děti se nebudou nudit, zatímco vy si můžete v klidu užívat lyžování.Vzhledem k nadmořské výšce je Sonnenkopf proslulý jako jeden z mála přírodně zasněžených Ski areálů.
K dispozici jsou 3 restaurace. Příjemná obsluha a interiér spojený s nádhernou přírodou. Děti mladších ročníků jak 2009 mají vstup zdarma

Sjezdovky ve středisku

Zelené
Modré
Červené
Černé
Běžecké tratě
2
5
1
4
12,8km
15,9km
0,8km
16km

Ceník skipasů

Žádné ceny nenalezeny

Počasí na další dny

Předpověď není dostupná

Služby střediska

restaurace noční lyžování občerstvení dětský koutek

Všeobecné informace

  • Počet vleků -
  • Nadmořská výška 1000 - 2300 m
  • Začátek sezóny -
  • Konec sezóny -
  • Lyžařské středisko Zavřeno

Recenze střediska

WEBKAMERY
STŘEDISKO NA MAPĚ
Partneři: zdroj dat: www.holidayinfo.cz, (c) Sitour CZ www.yr.no