Rozšířené
I. Letní TAMBO liga na KBB
Fotogalerie

I. Letní TAMBO liga na KBB

Vstupné: 100 CZK Otevřeno od: zavřeno V provozu: 07.06. Webové stránky
Otevírací doba
PO -
ÚT -
ST od 18:30 do 21:00
ČT -
-
SO -
NE -

MAPA

Popis aktivity

Letní TAMBO liga na Kayak Beach Baru je 6 krásných závodů pro amatérské jezdce na pražské náplavce přímo z plovoucího baru Vavřince Hradilka, sponzorované českou značkou TAMBO! VYHRAJTE TAMBO BOARD!

Podvečerní závody se konnají téměř za každého počasí. Jede se cross na rovné vodě, o délce cca 2 minuty pádlování. Startují vždy 4 jezdci najednou a dva postupují do dalšího kola. Za jednotlivé umístění v záodech po celou sezonu jsou připisovány logaritmické body. Vítěz celého seriálu získá plovák TAMBO!

Začátky vždy v 18:30. Od 19:00 se závodí, kdo dřív přijde, ten je přihlášen. Po závodech se můžete těšit na tu pravou board PARTY! Počet je omezen na 32 jezdců. Závodit mohou i zástupkyně něžného pohlaví, nebo děti. Závodit naopak nemohou účastníci některého ze záodů PRC, nebo CFSUP, kteří se umístili lépe jak 10. ve své kategorii (individuální žádosti proto proč zrovna vy jste amatéři, kteří by měli závodit sdělujte zde na zdi, budou individuálně posouzeny)

Závodní plovák typu TAMBO 10'5'' bude zapůjčen pořadatelem, pádlo je možné si přinést vlastní, nebo použít od pořadatele.

Kdo nemá chuť závodit, může se přijít i jen tak svézt a vyzkoušet boardy :)

Ceník

1 osoba
Startovné 100 CZK

Počasí na další dny

Předpověď není dostupná

Počasí na předchozí dny

Předpověď není dostupná

Partneři: www.yr.no