Rozšířené

Nejlepší webkamery

Počasí ve ski areálu SKI PARK Kubínska hoľa

Aktuální počasí ve skiareálu SKI PARK Kubínska hoľa a předpověď na další dny. Každý den Vám NaSvah.cz přináší čerstvé informace o počasí na horách.

Aktuální počasí SKI PARK Kubínska hoľa

Aktuální sněhové zpravodajství

Min. výška sněhu 0 cm Max. výška sněhu 0 cm Nový sníh 0 cm Počet otevřených vleků0 / 4 Délka otevřených sjezdovek 0 / 2.38 km
Noční lyžování Kvalita sněhu - Poslední sněžení 28.01.2024

Vývoj sněhu za posledních 7 dní - min. výška sněhu

Vývoj sněhu za posledních 7 dní - max. výška sněhu

SKI PARK Kubínska hoľa se nachází **na jižních svazích Oravské Magury** v nadmořské výšce 720‒1 396 metrů. Toto umístění středisku poskytuje nejen kvalitní sněhové podmínky, ale také nádherné výhledy na celou Oravu, Nízké a Západní Tatry, ale i na Malou a Velkou Fatru. Proto se jedná se o jedno z nejnavštěvovanějších středisek zimních sportů na celém Slovensku. Toto moderní lyžařské centrum disponuje širokým spektrem sjezdových tratí **v celkové délce 14 kilometrů**. Ty jsou navíc homologované certifikátem FIS a celé středisko je klasifikované jako pětihvězdičkové. Na své si zde přijdou jak rodiny s dětmi, tak i zkušenější lyžaři nebo freerideři, kteří jistě ocení snowpark a samostatnou trať s vlastním vlekem. Sjezdovky mohou být v případě potřeby dosněžovány. Návštěvníky na ně přepravují 2 čtyřsedačkové lanovky s nástupním pásem a 8 vleků s celkovou přepravní kapacitou 9 630 osob za hodinu. Pro milovníky běžeckého lyžování je k dispozici **10 kilometrů běžeckých tras**. Mezi další služby, které zimní středisko nabízí, se řadí například bezplatné parkoviště s kapacitou 1500 míst, půjčovna lyžařského vybavení se skiservisem, lyžařská škola nebo skibar. V okolí najdete také několik bufetů a restaurací, ubytovat se pak můžete v místních apartmánech a komfortních hotelech.

Přejít na profil střediska SKI PARK Kubínska hoľa
Partneři: zdroj dat: www.holidayinfo.cz, (c) Sitour CZ www.yr.no