Rozšířené
Ski areál
SKI PARK Kubínska hoľa

Ski areál
SKI PARK Kubínska hoľa

Sníh: 0 cm V provozu: Otevřeno: 08:30 - 15:30 Noční lyžování: Ne
9.0 /10

Popis střediska

SKI PARK Kubínska hoľa se nachází na jižních svazích Oravské Magury v nadmořské výšce 720‒1 396 metrů. Toto umístění středisku poskytuje nejen kvalitní sněhové podmínky, ale také nádherné výhledy na celou Oravu, Nízké a Západní Tatry, ale i na Malou a Velkou Fatru. Proto se jedná se o jedno z nejnavštěvovanějších středisek zimních sportů na celém Slovensku.

Toto moderní lyžařské centrum disponuje širokým spektrem sjezdových tratí v celkové délce 14 kilometrů. Ty jsou navíc homologované certifikátem FIS a celé středisko je klasifikované jako pětihvězdičkové. Na své si zde přijdou jak rodiny s dětmi, tak i zkušenější lyžaři nebo freerideři, kteří jistě ocení snowpark a samostatnou trať s vlastním vlekem. Sjezdovky mohou být v případě potřeby dosněžovány. Návštěvníky na ně přepravují 2 čtyřsedačkové lanovky s nástupním pásem a 8 vleků s celkovou přepravní kapacitou 9 630 osob za hodinu.

Pro milovníky běžeckého lyžování je k dispozici 10 kilometrů běžeckých tras. Mezi další služby, které zimní středisko nabízí, se řadí například bezplatné parkoviště s kapacitou 1500 míst, půjčovna lyžařského vybavení se skiservisem, lyžařská škola nebo skibar. V okolí najdete také několik bufetů a restaurací, ubytovat se pak můžete v místních apartmánech a komfortních hotelech.

Sjezdovky ve středisku

Zelené
Modré
Červené
Černé
Běžecké tratě
3
32km

Ceník skipasů

Žádné ceny nenalezeny

Počasí na další dny

Předpověď není dostupná

Služby střediska

restaurace půjčovna lyží lyžařská škola zasněžování servis lyží snowpark občerstvení parkování běžecké tratě

Všeobecné informace

  • Počet vleků 0/4
  • Nadmořská výška 720-1396 m
  • Začátek sezóny -
  • Konec sezóny -
  • Lyžařské středisko Zavřeno

Recenze střediska

Aktuální sněhové zpravodajství

Min. výška sněhu 0 cm Max. výška sněhu 0 cm Nový sníh 0 cm Počet otevřených vleků0 / 4 Délka otevřených sjezdovek 0 / 2.38 km
Noční lyžování Kvalita sněhu - Poslední sněžení 28.01.2024
Vývoj sněhu za poslední týden
WEBKAMERY
STŘEDISKO NA MAPĚ
Partneři: zdroj dat: www.holidayinfo.cz, (c) Sitour CZ www.yr.no