Rozšířené

Nejlepší webkamery

Počasí ve ski areálu Ski Zábava-Hruštín

Aktuální počasí ve skiareálu Ski Zábava-Hruštín a předpověď na další dny. Každý den Vám NaSvah.cz přináší čerstvé informace o počasí na horách.

Aktuální počasí Ski Zábava-Hruštín

Aktuální sněhové zpravodajství

Min. výška sněhu 0 cm Max. výška sněhu 0 cm Nový sníh 0 cm Počet otevřených vleků0 / 4 Délka otevřených sjezdovek 0 / 2.38 km
Noční lyžování Kvalita sněhu - Poslední sněžení 28.01.2024

Vývoj sněhu za posledních 7 dní - min. výška sněhu

Vývoj sněhu za posledních 7 dní - max. výška sněhu

Lyžařské středisko SKI Zábava Hruštín je moderní komplexní středisko, které se rozkládá v nadmořské výšce pohybující se mezi 900 až 1150 m, na severních svazích Oravské Magury, asi 7 km za obcí Hruštín. Poloha areálu spolu s účiným systémem technického zasněžování zabezpečuje nejen skvělé podmínky pro lyžování behěm celé zimní sezóny, ale také kvalitní lyžovačku již v jarních dnech. Přístup do střediska je zajištěn po nově zrekonstruované cestě (2016), v její blízkosti se nachází parkoviště z dostatečným množstvím parkovacích míst. Přepravu lyžařů na 4,5 km sjezdovek lehké a středně težké náročnosti zajišťují 3 vleky s celkovou přepravní kapacitou 2380 os./hodinu. Po klasické otevírací době je možné také využít večerního lyžování, při dostatku přírodního sněhu pak i okruhy pro běžecké lyžování. Ze služeb dominuje především komplex srubů "dřevěná dědinka", která je dominantou střediska a je situována přímo pod halvním svahem. Ubytování je možné v apartmánech vyššího standartu s možností wellness a masáží a stravování ve stylové kolibě. Samozřejmostí je také půjčovna lyží se skiservisem, a lyžařská škola pro děti a dospělé.

Přejít na profil střediska Ski Zábava-Hruštín
Partneři: zdroj dat: www.holidayinfo.cz, (c) Sitour CZ www.yr.no