Rozšířené
Ski areál
Ski Zábava-Hruštín

Ski areál
Ski Zábava-Hruštín

Sníh: 0 cm V provozu: Otevřeno: 09:00 - 16:00 Noční lyžování: Ano

Popis střediska

Lyžařské středisko SKI Zábava Hruštín je moderní komplexní středisko, které se rozkládá v nadmořské výšce pohybující se mezi 900 až 1150 m, na severních svazích Oravské Magury, asi 7 km za obcí Hruštín. Poloha areálu spolu s účiným systémem technického zasněžování zabezpečuje nejen skvělé podmínky pro lyžování behěm celé zimní sezóny, ale také kvalitní lyžovačku již v jarních dnech.
Přístup do střediska je zajištěn po nově zrekonstruované cestě (2016), v její blízkosti se nachází parkoviště z dostatečným množstvím parkovacích míst. Přepravu lyžařů na 4,5 km sjezdovek lehké a středně težké náročnosti zajišťují 3 vleky s celkovou přepravní kapacitou 2380 os./hodinu. Po klasické otevírací době je možné také využít večerního lyžování, při dostatku přírodního sněhu pak i okruhy pro běžecké lyžování. Ze služeb dominuje především komplex srubů „dřevěná dědinka“, která je dominantou střediska a je situována přímo pod halvním svahem. Ubytování je možné v apartmánech vyššího standartu s možností wellness a masáží a stravování ve stylové kolibě. Samozřejmostí je také půjčovna lyží se skiservisem, a lyžařská škola pro děti a dospělé.

Sjezdovky ve středisku

Zelené
Modré
Červené
Černé
Běžecké tratě
3
32km

Ceník skipasů

Žádné ceny nenalezeny

Počasí na další dny

Předpověď není dostupná

Všeobecné informace

  • Počet vleků 0/4
  • Nadmořská výška 900-1142 m
  • Začátek sezóny -
  • Konec sezóny -
  • Lyžařské středisko Zavřeno

Recenze střediska

Aktuální sněhové zpravodajství

Min. výška sněhu 0 cm Max. výška sněhu 0 cm Nový sníh 0 cm Počet otevřených vleků0 / 4 Délka otevřených sjezdovek 0 / 2.38 km
Noční lyžování Kvalita sněhu - Poslední sněžení 28.01.2024
Vývoj sněhu za poslední týden
WEBKAMERY
STŘEDISKO NA MAPĚ
Partneři: zdroj dat: www.holidayinfo.cz, (c) Sitour CZ www.yr.no