Rozšířené

Nejlepší webkamery

Počasí ve ski areálu winter park MARTINKY

Aktuální počasí ve skiareálu winter park MARTINKY a předpověď na další dny. Každý den Vám NaSvah.cz přináší čerstvé informace o počasí na horách.

Aktuální počasí winter park MARTINKY

Aktuální sněhové zpravodajství

Min. výška sněhu 0 cm Max. výška sněhu 0 cm Nový sníh 0 cm Počet otevřených vleků0 / 4 Délka otevřených sjezdovek 0 / 2.38 km
Noční lyžování Kvalita sněhu - Poslední sněžení 28.01.2024

Vývoj sněhu za posledních 7 dní - min. výška sněhu

Vývoj sněhu za posledních 7 dní - max. výška sněhu

Ski areál Winter Park Martinky se nachází **v pohoří Malá Fatra** nedaleko města Martin. Rozkládá se v nadmořské výšce 1 150‒1 456 metrů a je známý díky svým skvělým lyžařským podmínkám, ale také jako místo s nádherným výhledem na všechny horské vrcholy v okolí. Areál je vhodný pro všechny výkonnostní kategorie od začátečníků až po zkušené lyžaře nebo snowboardisty. Své lyžařské umění mohou návštěvníci vyzkoušet na dvanácti denně upravovaných sjezdovkách **s celkovou délkou necelých 8 kilometrů**. Nejdelší z nich s názvem Flochova měří 1 560 metrů. Přepravu lyžařů zajišťuje **5 vleků a 1 lanovka**, celková přepravní kapacita je 6 120 pasažérů za hodinu. Lyžaři se mohou těšit na přírodní sníh po celou zimní sezónu, pro jistotu ovšem i zde v případě potřeby funguje umělé zasněžování. Mezi další služby, které ve Winter Parku Martinky najdete, patří lyžařská škola, snowboardová škola, půjčovna lyží a dalšího vybavení nebo třeba skiservis. Najdete zde i **Aranburu snowpark** s několika trasami, které jsou doplněné o různé překážky a skoky různé obtížnosti. Občerstvení pro návštěvníky zajišťují místní bufety, restaurace a aprés-ski bar na sjezdovce Flochova. Parkoviště se nachází přímo pod sjezdovkami a je zcela zdarma.

Přejít na profil střediska winter park MARTINKY
Partneři: zdroj dat: www.holidayinfo.cz, (c) Sitour CZ www.yr.no