Rozšířené
Ski areál
winter park MARTINKY

Ski areál
winter park MARTINKY

Sníh: 0 cm V provozu: Otevřeno: 08:30 - 16:00 Noční lyžování: Není známo
8.0 /10

Popis střediska

Ski areál Winter Park Martinky se nachází v pohoří Malá Fatra nedaleko města Martin. Rozkládá se v nadmořské výšce 1 150‒1 456 metrů a je známý díky svým skvělým lyžařským podmínkám, ale také jako místo s nádherným výhledem na všechny horské vrcholy v okolí.

Areál je vhodný pro všechny výkonnostní kategorie od začátečníků až po zkušené lyžaře nebo snowboardisty. Své lyžařské umění mohou návštěvníci vyzkoušet na dvanácti denně upravovaných sjezdovkách s celkovou délkou necelých 8 kilometrů. Nejdelší z nich s názvem Flochova měří 1 560 metrů. Přepravu lyžařů zajišťuje 5 vleků a 1 lanovka, celková přepravní kapacita je 6 120 pasažérů za hodinu. Lyžaři se mohou těšit na přírodní sníh po celou zimní sezónu, pro jistotu ovšem i zde v případě potřeby funguje umělé zasněžování.

Mezi další služby, které ve Winter Parku Martinky najdete, patří lyžařská škola, snowboardová škola, půjčovna lyží a dalšího vybavení nebo třeba skiservis. Najdete zde i Aranburu snowpark s několika trasami, které jsou doplněné o různé překážky a skoky různé obtížnosti. Občerstvení pro návštěvníky zajišťují místní bufety, restaurace a aprés-ski bar na sjezdovce Flochova. Parkoviště se nachází přímo pod sjezdovkami a je zcela zdarma.

Sjezdovky ve středisku

Zelené
Modré
Červené
Černé
Běžecké tratě

Ceník skipasů

Žádné ceny nenalezeny

Počasí na další dny

Předpověď není dostupná

Služby střediska

restaurace půjčovna lyží lyžařská škola zasněžování servis lyží snowpark občerstvení parkování

Všeobecné informace

  • Počet vleků 0/6
  • Nadmořská výška 1150-1456 m
  • Začátek sezóny -
  • Konec sezóny -
  • Lyžařské středisko Zavřeno

Recenze střediska

Aktuální sněhové zpravodajství

Min. výška sněhu 0 cm Max. výška sněhu 0 cm Nový sníh 0 cm Počet otevřených vleků0 / 6 Délka otevřených sjezdovek 0 / 7.89 km
Noční lyžování Kvalita sněhu - Poslední sněžení 11.03.2020
Vývoj sněhu za poslední týden
WEBKAMERY
STŘEDISKO NA MAPĚ
Partneři: zdroj dat: www.holidayinfo.cz, (c) Sitour CZ www.yr.no