Rozšířené
Ski areál
Razula

Ski areál
Razula

Sníh: - V provozu: Otevřeno: - Noční lyžování: Není známo

Popis střediska

Skiareál Razula je menší středisko v Beskydech, které je vhodné jak pro začátečníky, tak pro rodiny s dětmi. Komplex je totiž rozdělen na tři části a každá z nich nabízí jiné lyžařské podmínky. Středisko myslí kromě dospělých také na děti, kteří mohou zajít do dětského parku nebo si zkusit snowtubingovou dráhu. Na své si zde přijdou i běžkaři. V okolí areálu se totiž nachází na 50 kilometrů upravovaných tratí, které jsou rozděleny do 12 vzájemně se prolínajících okruhů.

Sjezdovky ve středisku

Zelené
Modré
Červené
Černé
Běžecké tratě
5
19km

Ceník skipasů

Žádné ceny nenalezeny


*Ceny se mohou lišit od skutečnosti. Kompletní oficiální ceník naleznete ZDE

Počasí na další dny

Předpověď není dostupná

Lyžování Razula

Lyžařské středisko je rozděleno do tří části, přičemž každá z nich nabízí odlišný terén. Kilometr dlouhá Razula představuje nejdelší trať komplexu. Je značena jako červená, takže je určená spíše pro pokročilé lyžaře. Podobně obtížnou ale o více než polovinu kratší sjezdovkou je vedlejší Galik. Modrý Horák je pak ze všech nejkratší. Měří zhruba 350 metrů. Je tedy ideální pro děti, a to nejen délkou a náročností, ale také možností vyzkoušet si snowtubing.

Běžecké trasy

Okolí Velkých Karlovic je ideální pro milovníky běžek. Nabízí totiž hned 50 kilometrů upravovaných a značených tratí. Ty jsou rozděleny do 12 vzájemně se prolínajících okruhů o rozdílných délkách. Každý okruh je navíc jinak náročný.
Počasí a sněhové podmínky
Skiareál se nachází v nadmořské výšce 540 až 750 metrů Nenabízí tedy příliš velkou sněhovou jistotu. V provozu je obvykle od konce prosince do druhé poloviny března. Pro aktuální informace a sněhové zpravodajství koukněte na webkameru skiareálu Razula.

Dětský park Razulák

V areálu je dispozici také dětský park Razulák, který funguje od dubna do října. Najdete ho na úpatí sjezdovky Razula asi 200 metrů od Spa hotelu Laterna. Součástí parku je indiánská vesnice, kuličkodráha, kolotoč, trampolína, skákací hrad, lanové centrum a tubingová dráha. Dvakrát denně se v parku navíc koná animační program.

Ubytování

Možností ubytování je přímo v areálu hned několik. Místo je totiž známé lázeňskými hotely. Jedním z nich je Spa hotel Laterna, který se nachází poblíž sjezdovky Galik. Wellness služby nabízí také hotel Horal, který je situovaný u stejnojmenné sjezdovky, či Hotel Galik, jenž se nachází poblíž zmíněného hotelu Laterna mezi sjezdovkami Razula a Galik.

Služby střediska

půjčovna lyží lyžařská škola zasněžování servis lyží noční lyžování občerstvení parkování

Všeobecné informace

  • Počet vleků 0/6
  • Nadmořská výška 750 m
  • Začátek sezóny -
  • Konec sezóny -
  • Lyžařské středisko Zavřeno

Recenze střediska

Aktuální sněhové zpravodajství

Min. výška sněhu - Max. výška sněhu - Nový sníh - Počet otevřených vleků0 / 6 Délka otevřených sjezdovek 0 / 1.75 km
Noční lyžování Kvalita sněhu prachový Poslední sněžení 23.12.2023
Vývoj sněhu za poslední týden
WEBKAMERY
STŘEDISKO NA MAPĚ
Partneři: zdroj dat: www.holidayinfo.cz, (c) Sitour CZ www.yr.no